Hakkımızda

Hakkımızda

Lina Okul ve Ofis Mobilyaları olarak 2016 yılında başladığımız işimizde, eğitim araçları ve donanımlarının gelişmesine katkıda bulunmak, nitelikli ürünler üreterek kalitede çağdaş ülkelerin öncüsü olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Eğitim gereçleri sektöründe ürün portföyümüzü oluştururken anaokulundan üniversiteye kadar tüm eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak önce insan odaklı çalışma yapmaktayız. Çocuklarımızın geleceğe hazırlanması ve gelişimleri sürecinde önemli unsurlardan birinin de eğitim araç-gereçleri olduğu düşüncesiyle, kaliteli ürünleri üretmeyi ilke edindik.

2016 yılında küçük bir işletme olarak başladığımız bu sektörde geldiğimiz nokta 3 bin m2 kapalı alanda üretim yapan bir fabrika konumunda. Ülkemizin batısından doğusuna kuzeyinden güneyine her bölgesine hizmet üretir bir noktaya gelen firmamız aynı zamanda gerçekleştirdiği ihracatlarla da ülkemize döviz girdisi sağlamaya devam ediyor.

Lina Okul ve Ofis Mobilyaları olarak hedefimiz sektörümüzün öncü firmalarından biri olabilmek için her işimizin bizim için ayrı bir değer ve yeni bir sorumluluk olduğu bilinci ile ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam etmekteyiz. 

WhatsApp Bilgi Al