Vizyon & Misyon

Kalite;

Lina Okul ve Ofis Mobilyaları’nın üretmiş olduğu tüm ürünler size ulaşıncaya kadar üretim aşamaları boyunca kalite kontrol işleminden geçirilmektedir. Şirketimiz ürettiği ürünlerde kullandığı hammaddeleri üretim öncesinde, üretim sonrasında da ürünleri dayanıklılık ve güvenlik testlerine tabi tutmaktadır. 

Elde edilen veriler rapor haline getirilerek firmamız bünyesinde arşivlenmektedir.

Ar-Ge;

Kendine özgün tasarımlarla sektörde kendi imzasını atan şirketimiz ar-ge faaliyetlerine de aralıksız devam etmektedir. Her yıl gelişen ürün yelpazemiz ile özel projeler ve tasarımlar ile de hizmet vermekteyiz. 

Satış;

Lina Okul ve Ofis Mobilyaları olarak gerek yurt içinde gerekse yurt dışında satış ağını hızlı bir şekilde geliştirmektedir. Bugün geldiğimiz noktada yurtiçi pazarında ülkemizin her noktasına ürünlerimizi göndermekteyiz.  Yurtdışı pazarında da katıldığımız uluslararası fuarlarla birlikte adımızdan söz ettirmekteyiz. İngiltere, Franssa, Hollanda Almanya,Ukrayna, Filistin, Ürdün, Umman, Libya, Fas, Sudiarabistan ihrcaat yaptığımız ülkelerden bazıları.  Kalite, hizmet, güler yüz ve müşteri memnuniyetini esas alan firmamız gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı artan satışlarıyla haklı bir başarıya imza atmıştır.

Satış öncesi ve sonrası her türlü hizmetle siz değerli müşterimizin yanında olmaya devam edeceğiz...

WhatsApp Bilgi Al