Hakkımızda

Lina Eğitim Gereçleri, eğitim araçları ve donanımlarının gelişmesine katkıda bulunmak, nitelikli ürünler üreterek kalitede çağdaş ülkelerin öncüsü olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Eğitim gereçleri sektöründe ürün portföyümüzü oluştururken anaokulundan üniversiteye kadar eğitim kurumlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak önce insan odaklı çalışma yapmaktayız.

Çocuklarımızın hayata hazırlanması ve gelişimleri sürecinde önemli unsurlardan birinin de eğitim araç-gereçleri olduğu düşüncesiyle, kaliteli ürünleri üretmeyi ilke edindik.

Her işimiz, bizim için ayrı bir değer ve yeni bir sorumluluktur. Sorumluluklarımızın farkında olarak ve sektördeki paydaşlarımızın istek, görüş ve önerileriyle yeni projelerimize aynı hassasiyeti göstererek ürün ve hizmet kalitemizi geliştiriyoruz.

Ofis Mobilyası, Ofis Mobilyaları, Makam Takımları, Personel Takımları, Yönetici Takımları, Okul Mobilyaları, Toplantı Odası, Konferans ve Amfiler, Konferans Koltukları, Okul Öncesi ve Kreş Grupları, Dolap Grupları, Masa Grupları, Oyun Parkları, Sandalyeler, Yatak Grupları, Halılar ve Panolar, Bankolar, Okul Sıraları, Amfiler, Branş Dil Sınıfları, Branş Robotik Sınıfları, Dil Sınıfları, Kafe ve Yemek Masaları, Ranzalar, Okul Sırası, Okul Sıraları, Fen laboratuvarı, Okul laboratuvarı, Fizik laboratuvarı, Eğitim Araçları, Laboratuvar Malzemeleri imalat ve ihracatı, Adana, Konya, Antalya, Karaman, Aksaray, Isparta, Burdur, Mersin, Erzurum, Diyarbakır, Urfa, Aydın, Eskişehir

Ofis Mobilyası

,

Ofis Mobilyaları

,

Makam Takımları

,

Personel Takımları

,

Yönetici Takımları

,

Okul Mobilyaları

,

Toplantı Odası

,

Konferans ve Amfiler

,

Konferans Koltukları

,

Okul Öncesi ve Kreş Grupları

,

Dolap Grupları

,

Masa Grupları

,

Oyun Parkları

,

Sandalyeler

,

Yatak Grupları

,

Halılar ve Panolar

,

Bankolar

,

Okul Sıraları

,

Amfiler

,

Branş Dil Sınıfları

,

Branş Robotik Sınıfları

,

Dil Sınıfları

,

Kafe ve Yemek Masaları

,

Ranzalar

,

Okul Sırası

,

Okul Sıraları

,

Fen laboratuvarı

,

Okul laboratuvarı

,

Fizik laboratuvarı

,

Eğitim Araçları

,

Laboratuvar Malzemeleri imalat ve ihracatı

,

Adana

,

Konya

,

Antalya

,

Karaman

,

Aksaray

,

Isparta

,

Burdur

,

Mersin

,

Erzurum

,

Diyarbakır

,

Urfa

,

Aydın

,

Eskişehir